Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Chciałem pochwalić za usługę i obsługę po dzisiejszej mojej wizycie na strzyżeniu włosów, z której jestem bardzo zadowolony. Pani Właścicielka zaangażowana w strzyżenie prawie jak Pani fryzjerka, doradzała, podpowiadała, czułem się zaopiekowany wyjątkowo. Dziękuję za dobrze zrobioną robotę w super warunkach.Polecam to miejsce.👌 ~ Rafal K
Glow & Gents to miejsce, do którego chce się wracać! 🌸 Od samego progu czuć profesjonalizm i świetną energię. Marysia wyczarowała mi przepiękne paznokcie – precyzja i dbałość o detale na najwyższym poziomie. Z kolei Svietlana to mistrzyni nożyczek! Moje włosy po strzyżeniu układają się same, co jest dla mnie wybawieniem. Czułam się tu naprawdę zaopiekowana. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka jakości premium w Piasecznie! ~ Volha C
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu👍. Profesjonalne cięcie, super modeling przy użyciu mocnych i zdrowych środków (spray do podnoszenia włosów nadający dużą objętość fryzurze, wysokiej jakości lakier do włosów), dbałość o zdrowie włosów ( profesjonalne odżywianie włosów, ciepłe kompresy). I co jest bardzo ważne, bardzo miła obsługa, która sprawia, że klient czuje się najważniejszą osobą w salonie. Bardzo dziękuję 😊. Mam już swój idealny salon! Polecam wszystkim! 👍 ~ Alicja S
Polecam Panią Izę 😊 przecudowna osoba zorientowana na klienta i jego potrzeby. Profesjonalizm na najwyższym poziomie 😊 moje włosy wreszcie układają się same i codziennie wyglądają jak po wizycie u stylisty. Dziękuję i do zobaczenia 🤗 ~ Impulsivo
Jestem bardzo zadowolony – fade wykonany perfekcyjnie, z ogromną dbałością o detale. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i pasja. Zdecydowanie polecam - do zobaczenia - pozdrawiam ~ Korin R
Dzisiaj miałam okazję skorzystać z usługi strzyżenia włosy kręcone jestem bardzo zadowolona pani Iza wykonała super cięcie serdecznie polecam ja napewno wrócę ~ Anna G
Strzyżenie u Izy po konsultacjach wygraliśmy optymalną linie strzyżenia, A potem porządek z brodą u Mileny. W obu przypadkach jestem gotowy na weekend . ~ Jacek G
Do Pani Swietlany chodzimy juz ok 3 lat. Bardzo cenimy jej profesjonalizm, oraz jakość wykonywania usług fryzjerskich. Polecam w 100% ~ Martyna G
Pani fryzjerka bardzo sympatyczna, bardzo dokładnie i starannie obcinała włosy i starała się aby fryzura była idealnie wykończona.Polecam ten salon. ~ Barbara P
Profesjonalne cięcie, nowocześnie z miłą atmosferą i szerokim wyborem kosmetyków do włosów, które dodają lepszych efektów. Polecam! ~ Tomasz K
Bardzo fajna i przyjemna wizyta! Czułem się swobodnie i komfortowo i jestem bardzo zadowolony z usługi! Gorąco polecam !!! ~ Tyran0194
Wszystko się zgadza: cena, klimat, jakość, dbałość o szczegóły i dużo uśmiechu ;) polecam gorąco! ~ Ramzi A
Super obsługa i podejście do klienta. Jak najbardziej polecam :) ~ Paweł T
Bardzo miła obsługa i Atmosfera. Polecam ten salon fryzjerski ~ paweł G
Wspaniały fryzjer, gorąco polecam ~ Wojciech F
Быстро и качественно кофе бесплатно) ~ Kanoplyatyi
Super dobrany kolor, bardzo zadowolona😊 ~ Aneta A
Świetna atmosfera. Doskonałe strzyżenie. Wrócę 🙂 ~ Danuta B
Bardzo dobrze wykonana fryzura i obsługa na wysokim poziomie ~ Dominik B
Bardzo starannie, sprawnie i miło ostrzyżony się czuję :-) ~ Jacek G
Mega fajna obsługa! Polecam! ~ Bartosz D
Do następnego ;) ~ Michał M
Polecam! ~ K K
Świetne ~ F3NIKS

Znajdź nas w mediach społecznościowych