Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
Chciałem pochwalić za usługę i obsługę po dzisiejszej mojej wizycie na strzyżeniu włosów, z której jestem bardzo zadowolony. Pani Właścicielka zaangażowana w strzyżenie prawie jak Pani fryzjerka, doradzała, podpowiadała, czułem się zaopiekowany wyjątkowo. Dziękuję za dobrze zrobioną robotę w super warunkach.Polecam to miejsce.👌
~ Rafal K
Glow & Gents to miejsce, do którego chce się wracać! 🌸 Od samego progu czuć profesjonalizm i świetną energię. Marysia wyczarowała mi przepiękne paznokcie – precyzja i dbałość o detale na najwyższym poziomie. Z kolei Svietlana to mistrzyni nożyczek! Moje włosy po strzyżeniu układają się same, co jest dla mnie wybawieniem. Czułam się tu naprawdę zaopiekowana. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka jakości premium w Piasecznie!
~ Volha C
Jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu👍. Profesjonalne cięcie, super modeling przy użyciu mocnych i zdrowych środków (spray do podnoszenia włosów nadający dużą objętość fryzurze, wysokiej jakości lakier do włosów), dbałość o zdrowie włosów ( profesjonalne odżywianie włosów, ciepłe kompresy). I co jest bardzo ważne, bardzo miła obsługa, która sprawia, że klient czuje się najważniejszą osobą w salonie. Bardzo dziękuję 😊. Mam już swój idealny salon! Polecam wszystkim! 👍
~ Alicja S
Polecam Panią Izę 😊 przecudowna osoba zorientowana na klienta i jego potrzeby. Profesjonalizm na najwyższym poziomie 😊 moje włosy wreszcie układają się same i codziennie wyglądają jak po wizycie u stylisty. Dziękuję i do zobaczenia 🤗
~ Impulsivo
Jestem bardzo zadowolony – fade wykonany perfekcyjnie, z ogromną dbałością o detale. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera i pasja. Zdecydowanie polecam - do zobaczenia - pozdrawiam
~ Korin R
Dzisiaj miałam okazję skorzystać z usługi strzyżenia włosy kręcone jestem bardzo zadowolona pani Iza wykonała super cięcie serdecznie polecam ja napewno wrócę
~ Anna G
Strzyżenie u Izy po konsultacjach wygraliśmy optymalną linie strzyżenia,
A potem porządek z brodą u Mileny.
W obu przypadkach jestem gotowy na weekend .
~ Jacek G
Do Pani Swietlany chodzimy juz ok 3 lat. Bardzo cenimy jej profesjonalizm, oraz jakość wykonywania usług fryzjerskich. Polecam w 100%
~ Martyna G
Pani fryzjerka bardzo sympatyczna, bardzo dokładnie i starannie obcinała włosy i starała się aby fryzura była idealnie wykończona.Polecam ten salon.
~ Barbara P
Profesjonalne cięcie, nowocześnie z miłą atmosferą i szerokim wyborem kosmetyków do włosów, które dodają lepszych efektów. Polecam!
~ Tomasz K
Bardzo fajna i przyjemna wizyta! Czułem się swobodnie i komfortowo i jestem bardzo zadowolony z usługi! Gorąco polecam !!!
~ Tyran0194
Wszystko się zgadza: cena, klimat, jakość, dbałość o szczegóły i dużo uśmiechu ;) polecam gorąco!
~ Ramzi A
Super obsługa i podejście do klienta. Jak najbardziej polecam :)
~ Paweł T
Bardzo miła obsługa i Atmosfera. Polecam ten salon fryzjerski
~ paweł G
Wspaniały fryzjer, gorąco polecam
~ Wojciech F
Быстро и качественно кофе бесплатно)
~ Kanoplyatyi
Super dobrany kolor, bardzo zadowolona😊
~ Aneta A
Świetna atmosfera. Doskonałe strzyżenie. Wrócę 🙂
~ Danuta B
Bardzo dobrze wykonana fryzura i obsługa na wysokim poziomie
~ Dominik B
Bardzo starannie, sprawnie i miło ostrzyżony się czuję :-)
~ Jacek G